fbpx
 

Internetinių svetainių gamyba

Kodėl verta rinktis mus kuriant internetines svetaines?

Internetinių svetainių gamyba Digital Touch

Internetinė svetainė – B2B verslo įrankis skirtas pardavimų ir rinkodaros tikslams pasiekti. Vieniems svetainė, būdas susikurti platesnes galimybes verslo augimui, kitiems geresnio įvaizdžio ženklas, tretiems konkurencinis pranašumas. Tačiau, net nebūtina ieškoti dar daugiau priežasčių, kurios pagrįstų faktą, jog internetu plėtojamas verslas neša naudą. Prekybiniai santykiai internetu auga ir tobulėja kasdien, todėl suprantama, kad šios sferos ignoravimas gali išstumti įmonę iš sėkmingai konkuruojančiųjų gretų.

 

Ar Jūsų svetainė gali atnešti Jums ir Jūsų verslui naudos, koks turėtų būtų jos vaidmuo ir kaip išmatuoti jos darbo efektyvumą?

Webinaras: Internetinė svetainė – pardavimų ir komunikacijos įrankis

Metodika

INTERNETINĖS SVETAINĖS AUDITAS

Mūsų darbo procese, internetinių svetainių kūrimas nėra atsitiktinių spėliojimų – savo sprendimus atliekame remiantis rinkos nišos tyrimais ir geriausios praktikos strategijomis. Prieš sudarant internetinės svetainės struktūrą bei jos funkcionalumą, detaliai susipažįstame su kliento verslo informacija, atliekame išsamias raktinių žodžių bei konkurentų analizes.

KONKURENTŲ ANALIZĖ

Norint priimti teisingus ir pamatuotus sprendimus vykdome konkurencinės aplinkos analizę internetinėje erdvėje siekiant įvertinti savo konkurentų stipriąsias ir silpnąsias puses.

STRATEGIJOS FORMAVIMAS

Remiantis projekto aprašymu ir atliktomis analizėmis, paruošiama internetinės svetainės strategija. Strategijoje numatome, kaip ir kokiomis priemonėmis vartotojai bus pritraukiami į naują svetainę. Pagal kiekvieną numatytą, vartotojo pritraukimo į internetinę svetainę scenarijų, paruošiamas unikalus pardavimo kanalas.

OPTIMIZAVIMAS

Siekiame, kad nauja internetinė svetainė taptų gerai matoma paieškoje ir pritrauktų potencialius klientus. Todėl, mes pasirūpiname, kad ji būtų parengta pagal Google reikalavimus, pardedant kiekviena įkelta nuotrauka, pilnai sutvarkyta kiekvieno puslapio tekstine informacija ir baigiant užsikrovimo greičio optimizavimu. Taip pat sutvarkome atvaizdavimą Google paieškoje, kad vartotojas atlikęs paiešką, rezultatuose aiškiai matytų Jūsų įmonės pasiūlymą, reprezentatyvų paslaugų ar produktų aprašymą.

MONITORINGAS IR REZULTATŲ VERTINIMAS

Kiekvienoje svetainėje integruojame Google Analytics ir kitus monitoringo įrankius. Šių įrankių dėką galite pilnai sekti visus naršymo duomenis, matyti srauto šaltinius, apimtis bei tikslią lankytojų elgseną svetainėje.  Išmokome naudotis šiais įrankiais, suprasti gautus duomenis bei konsultuojame, kaip gautą informaciją taikyti tolimesnėje rinkodaroje.

Digital Touch internetinių svetainių gamyba

Klientai, kuriems svarbi empatija bei šveicariško laikrodžio tikslumo darbų organizavimas

Mumis pasitiki

Naudinga žinoti

Digital touch socialinių tinklų valdymo ir administravimo DUK

Kokias internetinių svetainių paslaugas teikiate?

Kuriame profesionales interneto svetaines B2B verslo įmonėms bei individualiems projektams. Nuo įdėjos iki veikiančios svetainės. Įsigilinę į verslo specifiką padedame suformuoti techninę internetinės svetainės atnaujinimo užduotį. Po svetainės atnaujinimo padedame susikurti reikalingą rinkodaros infrastrūktūrą bei suplanuojame metinį rinkodaros planą.

Kiek kainuoja internetinės svetainės projekto gamyba?

Kiekvienu atveju projektas turi individualią kainodarą, tad žinoti galutinę projekto kainą galima tik pateikę išsamią informaciją apie savo norimą svetainę, jos struktūrą, tikslus ir reikalingas rinkodaros priemones.

Ar galite pasiūlyti ir rinkodaros paslaugas?

Paleidus svetainę, mes taip pat galime padėti ją reklamuoti, paruošti pardavimų kanalus Jūsų paslaugoms ar produktams, kurti turinį ir administruoti reklamos kampanijas. Atsižvelgiant į Jūsų verslo tikslus, numatytus projekto pradžioje mes Jums galime atrinkti ir pasiūlyti labiausiai tinkamas socialinių tinklų platformas, paruošti komunikacijos startegiją bei vykdyti administravimą. Remdamiesi geriausia praktika, parengiame ir vykdome AdWords reklamos kampanijas.

Įžvalgos bei naujausios rinkodaros tendencijos, aktualios B2B verslui