fbpx
 

Kompleksinės B2B rinkodaros paslaugos „PP BALTIC“

Užsakovas

PP Baltic yra oficiali Belgijos polipropileno fibros ir plaušo gamintojos ADFIL atstovė Baltijos šalių rinkoms ir siūlo šiuolaikiškus sprendimus betonavimo darbams, t.y. pakeisti šiuo metu plačiai naudojamą plieninę fibrą ir armatūros tinklus į polipropileno fibrą.

Polipropileno fibra skirta grindų betonavimui, privažiavimų ir stovėjimo aikštelių įrengimui, pamatams, sienoms, kolonoms, gyvulių fermų, vandens valymo įrenginių, šiukšlių perdirbimo ir rūšiavimo gamyklų statyboje ir pan., kuri pakeičia arba papildo metaline fibra ar armatūros tinklais armuotą betoną.

Iššūkiai ir uždaviniai

Užsakovas turėjo konkrečius lūkesčius:

  • padidinti svetainės žinomumą internete;
  • pritraukti ir konvertuoti daugiau aukštos kokybės klientų (qualified lead).

 

Strategija ir rezultatai

Suplanuota strateginė rinkodaros komunikacija užsakovui leido džiaugtis ne tik augančiu žinomumu internetinėje erdvėje, bet ir tuo, kad pavyksta konvertuoti vis daugiau lankytojų, kurie neša realią naudą verslui.

''Tautvydas is an innovative, insightful and efficient marketing professional with a great skill to analyze and summarize ideas. He was always super organized, fully transparent about the progress and always willing to reach for a better result in our projects''.
Andrius Karpauskas PP Baltic

Internetinių svetainių gamybos / atnaujinimo ir administravimo sprendimai B2B verslui!