fbpx
 

B2B rinkodaros paslaugos „PST Projektai“

Užsakovas

„PST Projektai“ teikia visuomeninių, pramoninių ir gyvenamųjų pastatų bei inžinerinių statinių ir pastatų projektavimo paslaugas. Patirtis ir žinios leidžia klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės projektavimo bei konsultavimo paslaugas, ir įgyvendinti sudėtingus bei svarbius projektus.

 

Savo veikloje PST Projektai remiasi socialiai atsakingo verslo principais: dirbti atsakingai, nekenkti aplinkai, visuomenei bei kitoms verslo šakoms, dalyvauti sprendžiant problemas, susijusias su visuomenės ir aplinkosaugos problemomis, plėsti bendradarbiavimą su kitomis verslo šakomis šalyje bei už jos ribų.

Iššūkiai ir uždaviniai

Vienas pagrindinių uždavinių sukurti lanksčią ir efektyvią rinkodaros infrastruktūrą, kurios ašis – internetinė svetainė.

 

Rezultatai

  • Internetinės svetainės atnaujinimas ir tinkamos rinkodaros infrastruktūros paruošimas leido efektyviau organizuoti tolimesnius pardavimų ir rinkodaros veiksmus.
  • Sukurta labai aiški svetainės sistema, leidžianti lengvai naviguoti tinklapį ir pasiekti svarbiausias svetainės funkcijas: paslaugas ir portfolio;
  • Parinktas švarus, minimalistinis internetinio puslapio grafinis dizainas, kuris puikiai išreiškia prekės ženklą.
Tautvydas is very focused on results by keeping processes effective and simple, he always provides his insights and suggestions on processes improvement. He's always seeing the ``bigger picture`` and the impact of any action he is doing. Plus to that, he ready to help and to do more than you expect.
PST-projektai-projektavimo-biuro-pardavimų-vadovas-Vytenis-Razgūnas-300x300

B2B rinkodaros koordinatoriaus/vadovo paslauga!