fbpx
 

B2B rinkodaros paslaugos „Baltic Fire Forum“

Užsakovas

„Gaisrinės saugos technologijų forumas“, tai konferencija – paroda kurios metu bus pristatinėjamos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonių, gaisrų plitimo ribojimo ir gesinimo sistemų naujovės, bus diskutuojama tiek apie technologines inovacijas, tiek apie gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant ir prižiūrint apsaugines sistemas. Forumo tikslas suburti gaisrinės saugos specialistų bendruomenę į didžiausią Lietuvoje šiai sričiai skirtą renginį kuriame dalyvautų tiek profesionalūs ugniagesiai gelbėtojai, tiek gaisrinės saugos inžinerijos specialistai. Tai renginys, kuriame gaisrinės saugos projektuotojai išgirstų su kokiomis problemomis susiduria ugniagesiai gelbėtojai jų projektuotuose pastatuose. Kokias naujas technologijas išnaudoja siekiant greitai ir efektyviai užgesinti gaisrus.

Iššūkiai ir uždaviniai

Šiandien rinkodara susiduria su skirtingų taktikų, kanalų ir priemonių gausa, todėl aiški strategija bei integruotas požiūris yra būtinas norint įgyti konkurencinį pranašumą. Todėl vienas pagrindinių uždavinių sukurti lanksčią ir efektyvią rinkodaros infrastruktūrą.

 

Rezultatai ir klientų įvertinimas

Šiuolaikinėje rinkodaros sistemoje B2B verslo įmonių interneto svetainės yra komunikacijos organizavimo sistemos ašis, dėl šios priežasties buvo atnaujinta įmonės interneto svetainė ir paruoštas komunikacijos planas leido pritraukti tikslinę auditoriją į renginį, konvertuojant leads’us be vykdant komunikacija prieš/per/po renginio.

Tautvydas dėmesingas detalėms, kliento norams, pasižymi išskirtiniu kūrybiniu mąstymu ir visada siūlo efektyviausius sprendimus. Kas mane žavi, tai jo sugebėjimas dirbti dideliu greičiu, ieškant sprendimų visokiose kebliose situacijose. Aš rekomenduoju Tautvydą, kaip patikimą ir aukštą profesionalų verslo partnerį.
MARTYNAS MATULEVIČIUS UAB Fogo, direktorius

Rinkodaros specialisto paslaugos B2B verslui!