fbpx
 

Kompleksiniai rinkodaros sprendimai ir paslaugos „SandyLock“

Užsakovas

Atostogaujant prie jūros ne kartą patirtas diskomfortas, slepiant savo asmeninius daiktus po rankšluosčiu ar imantis kitų “apsaugos priemonių”. Po daugybės apmąstymų kilo idėja sukurti daiktų saugojimo spinteles, kuriose kiekvienas poilsiautojas galėtų saugiai ir be jokio vargo palikti savo asmeninius daiktus ir leisti laiką visiškai atsipalaidavus. SandyLock – tai visiškai naujas, saugus ir inovatyvus sprendimas, padėsiantis pamiršti nereikalingus rūpesčius ir pilnu tempu mėgautis atostogomis ar laisvalaikiu!

Iššūkiai ir uždaviniai

Augimas – kertinis kiekvieno verslo tikslas. Tam, kad verslas generuotų pelną, reikia augti, ypač kai kalbame apie užsienio rinkas su specifinėmis auditorijomis. Todėl pagrindinis uždavinys ir tuo pačiu iššūkis buvo išsigryninti, kokie rinkodaros veiksmai padės sėkmingai įsitvirtinti rinkoje bei kaip užtikrinti stabilų organizacijos augimą.

 

Rezultatai ir klientų įvertinimas

Aiškios strategijos suformavimas ir efektyvus jos įgyvendinimo bei optimizavimo procesas leido pasiekti išsikeltų tikslų.

Būti sėkmingam Tautvydui šioje išties sudėtingoje - marketingo srityje padeda aiškus, argumentuotas minčių dėstymas, kuris nepalieka jokių abejonių padarytoms Tautvydo įžvalgoms. Didžiausiu jo, kaip marketingo specialisto pranašumu įvardinčiau domėjimąsi skirtingomis verslo šakomis ir tai puikiai įrodo Tautvydo atlikti darbai statybų, prekybos ir net startuolių srityse.
IGNAS LAUGALYS UAB Betonos mozaika, Produktų vadovas

B2B rinkodaros koordinatoriaus/vadovo paslauga